Најдобро продавани
Акција
-27%
TRICIKL - 8906
1.199 MKD1.650 MKD
1.199 MKD1.650 MKD
-20%
MOTOR SO POLNENJE - 8120
4.990 MKD6.200 MKD
4.990 MKD6.200 MKD
-21%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8124
5.500 MKD7.000 MKD
5.500 MKD7.000 MKD
-38%
TRICIKL - 3177
1.999 MKD3.200 MKD
1.999 MKD3.200 MKD
Најново
PARKING STAZA - 11520

PARKING STAZA - 11520

899 MKD
Шифра на производ: 11520
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS