Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-23%
Автомобил со полнење 8034
Карактеристики: -две бои : бела и жолта -два акумулатори 6V 4AH. -една брзини. -два мо..
4.899 MKD6.400 MKD
без ДДВ: 4.152 MKD
-28%
Автомобил со полнење 8043
ВАЖНО -Воланот на автомобилот е заменат со рачки за управување ! ---------------------------------..
5.800 MKD8.000 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD
-15%
Автомобил со полнење 8069
АВТОМОБИЛ СО ПОЛНЕЊЕ АТ778 Карактеристики: -три бои : црна,бела и златна. -два акумулатори 6..
6.800 MKD7.999 MKD
без ДДВ: 5.763 MKD
-23%
Велосипед 26" 3139
-Две бои: црвена и зелена. -Две кочници. -18 брзини. -Браници. -Дупли бандаши.  ..
4.999 MKD6.500 MKD
без ДДВ: 4.236 MKD
-25%
Велосипед 26" 3148
Велосипед 26" RIDER -две бои : црвена и црна. -диск кочници. -менувач SHIMANO. -метален ..
8.500 MKD11.400 MKD
без ДДВ: 7.203 MKD
-11%
Велосипед 26" 8064
Велосипед 26" BI2604 -две бои: бела и црна. -две диск кочници. -дупли алуминиумски бандаши...
8.799 MKD9.900 MKD
без ДДВ: 7.457 MKD
-10%
Велосипед 26" BMW 8067
Велосипед 26" BMW  -21 брзина (менувал SHIMANO) -Целосни алуминиумски бандаши. -Диск к..
15.299 MKD16.990 MKD
без ДДВ: 12.965 MKD
-10%
Велосипед 26" FERRARI 8066
Велосипед 26" ФЕРАРИ  -21 брзина (менувал SHIMANO) -Целосни алуминиумски бандаши. -Дис..
15.299 MKD16.990 MKD
без ДДВ: 12.965 MKD
-14%
Велосипед 28" 8065
Велосипед 28 " -Две бои : црвена и бела. -6 брзина (менувач SHIMANO). -дупли алуминиумски б..
7.499 MKD8.700 MKD
без ДДВ: 6.355 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - C
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.199 MKD1.550 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - Q
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.199 MKD1.550 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - М
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.199 MKD1.550 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
-23%
Кола на туркање 8927
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.199 MKD1.550 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2018. UKION SHOPS