Најдобро продавани
Акција
-25%
DUSEK 183x69 - 44033
428 ден.570 ден.
428 ден.570 ден.
-25%
CAMEC - 255x127sm - 61068
4.793 ден.6.390 ден.
4.793 ден.6.390 ден.
-25%
BAZEN SO POKRIV - 94x89x79 cm - 52331
974 ден.1.299 ден.
974 ден.1.299 ден.
-25%
DUSEK - 183 x 76 cm - 44013
443 ден.590 ден.
443 ден.590 ден.
-25%
KAPA - 26025
195 ден.260 ден.
195 ден.260 ден.
-25%
GUMA - 51sm - 91004
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
DUSEK - 203х117cm - 41011
743 ден.990 ден.
743 ден.990 ден.
-25%
GUMA - 56sm - 98003
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
BOKS FIGURA - 91cm - 52152
299 ден.399 ден.
299 ден.399 ден.
-25%
BAZEN - 122x25sm - 91079
938 ден.1.250 ден.
938 ден.1.250 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 91002
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
GUMA - 61sm - 36014
120 ден.160 ден.
120 ден.160 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
RELAKSATOR - 3163

RELAKSATOR - 3163

1.200 ден.2.400 ден.
Шифра на производ: 3163
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS