СЕ ВОЗИМЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KOLA NA TURKANJE - 8889
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 45x21x36cm ..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.199 ден.
SKEJBORD - 8977
DIMENZII:43x12cm ..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.
SKEJBORD - 8976
DIMENZII:70x20cm ..
850 ден.
без ДДВ: 850 ден.
SKEJBORD - 8975
DIMENZII:60x16cm ..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.350 ден.
SKEJBORD - 8974
DIMENZII:67x18cm ..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.450 ден.
SKEJBORD - 8973
DIMENZII:55x14cm ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.499 ден.
SKEJBORD - 8972
DIMENZII:55x14cm ..
1.150 ден.
без ДДВ: 1.150 ден.
SKEJBORD - 8971
DIMENZII:70x20cm ..
1.299 ден.
без ДДВ: 1.299 ден.
SKEJBORD - 8954
DIMENZII:70x20cm ..
850 ден.
без ДДВ: 850 ден.
SKEJBORD - 8933
DIMENZII:55x14cm ..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.399 ден.
TROTINET - 8943
DIMENZII:75x50cm ..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.100 ден.
TROTINET - 8941
DIMENZII:100x82cm ..
2.899 ден.
без ДДВ: 2.899 ден.
TROTINET - 8948
Димензии: 100x90x14cm ..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.999 ден.
TROTINET - 8946
Димензии : 100x90x16cm ..
4.600 ден.
без ДДВ: 4.600 ден.
TROTINET - 8949
-DIMENZII : 100x90x14sm ..
4.200 ден.
без ДДВ: 4.200 ден.
TROTINET - 8947
-DIMENZII : 100x90x16sm ..
4.800 ден.
без ДДВ: 4.800 ден.
TROTINET - 8945
-DIMENZII : 60x20x50sm ..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.350 ден.
TROTINET - 8944
-DIMENZII : 65x55x10sm ..
800 ден.
без ДДВ: 800 ден.
SKEJBORD - 8953
-DIMENZII : 42x12x9sm ..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.
ELEKTRICEN TROTINET - 8938
KARAKTERISTIKI: -AKOMULATOR 6V 4AH -MAKSIMALNA TEZINA 25 KG -SE POLNI 4 do 6..
5.000 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
ELEKTRICEN TROTINET - 8937
KARAKTERISTIKI: -AKOMULATOR 6V 4AH -MAKSIMALNA TEZINA 25 KG -SE POLNI 4 do 6..
5.000 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
TROTINET - 8921
KARAKTERISTIKI: -TRI BOI -SVETLOSNI TRKALA. -NAMENET ZA VOZRAST DO 6 GODINI...
2.250 ден.
без ДДВ: 2.250 ден.
TRICIKL - 3612
тркалата се изработени од мека пластика. димензии:60х35х40см ..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
ROLERI ACTION-BLUE (39-42)
Гумени-силиконски тркала. Состав:платно,пластика,силикон,гума. Да се користат на безбедно мест..
2.200 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
TRICIKL - 8899
Карактеристики: - Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg. - Седиштето рот..
5.500 ден.
без ДДВ: 4.661 ден.

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS