Најдобро продавани
Акција
Најново
ELEKTRICEN TROTINET - 8938

ELEKTRICEN TROTINET - 8938

4.800 ден.
Шифра на производ: 8938
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-AKOMULATOR 6V 4AH
-MAKSIMALNA TEZINA 25 KG
-SE POLNI 4 do 6 h
-SO EDNO POLNENJE MOZE DA SE POMINE 30min
-MAKSIMALNA BRZINA 5km/h
-DA NE SE VOZI NA VLAZNA POVRSINA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS