РОЛЕРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ROLERI ACTION-BLUE (39-42)
Гумени-силиконски тркала. Состав:платно,пластика,силикон,гума. Да се користат на безбедно мест..
2.200 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS