Најдобро продавани
Акција
SKEJBORD - 8977

SKEJBORD - 8977

360 MKD
Шифра на производ: 8977
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
DIMENZII:43x12cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS