ТРИЦИКЛИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трицикл 3612
тркалата се изработени од мека пластика. димензии:60х35х40см ..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Трицикл 8899
Карактеристики: - Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg. - Седиштето рот..
5.500 MKD
без ДДВ: 4.661 MKD
Трицикл 8898
- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg - Седиштето ротира 360 степени со..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
Трицикл 8930
Трицикл ТR2016 -две бои: сина и жолта. -свела на тркала. -корпа. -sвонче. ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
Трицикл 8929
Трицикл TR717 -една боја: жолта -музика. -две корпи ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2019. UKION SHOPS