Најдобро продавани
Акција
-38%
TRICIKL - 5115
1.999 MKD3.200 MKD
1.999 MKD3.200 MKD
-25%
VELOSIPED 16" - 8801
2.999 MKD3.999 MKD
2.999 MKD3.999 MKD
-50%
ELEKTRICEN TROTINET - 8938
2.499 MKD5.000 MKD
2.499 MKD5.000 MKD
-47%
TROTINET - 8949
1.999 MKD3.800 MKD
1.999 MKD3.800 MKD
-50%
TROTINET - 8944
430 MKD860 MKD
430 MKD860 MKD
-41%
TRICIKL -  5194/5195
999 MKD1.700 MKD
999 MKD1.700 MKD
-50%
ELEKTRICEN TROTINET - 8937
2.499 MKD5.000 MKD
2.499 MKD5.000 MKD
-46%
TRICIKL - 5125
1.599 MKD2.950 MKD
1.599 MKD2.950 MKD
-31%
VELOSIPED 12" 3103
2.400 MKD3.500 MKD
2.400 MKD3.500 MKD
-30%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8810
5.600 MKD8.000 MKD
5.600 MKD8.000 MKD
-50%
VELOSIPED 20" - 8007
3.999 MKD8.000 MKD
3.999 MKD8.000 MKD
-50%
RELAKSATOR - 3164
1.100 MKD2.200 MKD
1.100 MKD2.200 MKD
TRICIKL - 8899
  • TRICIKL - 8899
  • TRICIKL - 8899
  • TRICIKL - 8899
  • TRICIKL - 8899

TRICIKL - 8899

5.500 MKD
Шифра на производ: 8899
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:
- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg.
- Седиштето ротира 360 степени со што се добива директен погледн кон родителот.
- Снабдена со сигурносна пластика и подлога за нозете.
- Удобна рачка за родителски контролаКош за багаж и ранче на рачката.
- Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува удобен и за поголеми деца.
- Ѕвонче на кормилото.
- Произведен од 100% безопасни материјали.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS