Најдобро продавани
Акција
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159502
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-45%
TRICIKL - 5140
1.999 ден.3.650 ден.
1.999 ден.3.650 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159501
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159504
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-38%
TRICIKL - 5125
1.999 ден.3.200 ден.
1.999 ден.3.200 ден.
-56%
KLACKALKA - 8891
1.599 ден.3.600 ден.
1.599 ден.3.600 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159503
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-48%
KOЛА НА ТУРКАЊЕ - 3601
419 ден.799 ден.
419 ден.799 ден.
-56%
KLACKALKA - 8892
1.599 ден.3.599 ден.
1.599 ден.3.599 ден.
-44%
TRICIKL - 5139
2.699 ден.4.800 ден.
2.699 ден.4.800 ден.
-60%
TRICIKL - 5118
799 ден.1.999 ден.
799 ден.1.999 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159603
11.999 ден.19.999 ден.
11.999 ден.19.999 ден.
Најново
ШАТОР BESTWAY - 52007
  • ШАТОР BESTWAY - 52007
  • ШАТОР BESTWAY - 52007
  • ШАТОР BESTWAY - 52007

ШАТОР BESTWAY - 52007

1.499 ден.
Шифра на производ: 52007
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Size:
1.02m x 76cm x 1.14m / 40" x 30" x 45"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2023. UKION SHOPS