1-2 YEARS

1-2 YEARS

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кола на туркање 8927
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Кола на туркање 8926 - Q
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.550 MKD
Кола на туркање 8926 - М
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Кола на туркање 8926 - C
Проодувалка со волан и копчиња. Која детето може да користи и како проодувалка и како интерактивна и..
1.550 MKD
без ДДВ: 1.314 MKD
Количка 5173
Достапна во 5 бои. ..
1.699 MKD
без ДДВ: 1.440 MKD
-31%
VELOSIPED 12" 3103
-Една боја:сина -Две кочници. -Браници. -Помошни тркала. -Алуминиумски бандаши. ..
1.999 MKD2.900 MKD
без ДДВ: 1.999 MKD
Автомобил со полнење 8051
-Три бои: Жолта,црвена и сина. -Еден акумулатор 6V 4.5AH -Еден мотор. -Една брзина. -Дал..
6.900 MKD
без ДДВ: 6.900 MKD
Автомобил со полнење 8043
ВАЖНО -Воланот на автомобилот е заменат со рачки за управување ! ---------------------------------..
7.800 MKD
без ДДВ: 7.800 MKD
VELOSIPED 12" - 3104
-Една боја:сина -Две кочници. -Браници. -Помошни тркала. -Алуминиумски бандаши. ..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.900 MKD

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS