3-4 YEARS

3-4 YEARS

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VELOSIPED 12" 3103
-Една боја:сина -Две кочници. -Браници. -Помошни тркала. -Алуминиумски бандаши. ..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Автомобил со полнење 8051
-Три бои: Жолта,црвена и сина. -Еден акумулатор 6V 4.5AH -Еден мотор. -Една брзина. -Дал..
6.900 MKD
без ДДВ: 5.847 MKD
Автомобил со полнење 8043
ВАЖНО -Воланот на автомобилот е заменат со рачки за управување ! ---------------------------------..
7.800 MKD
без ДДВ: 6.610 MKD

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2019. UKION SHOPS