Најдобро продавани
Акција
-25%
AKVA PARK SO LIZGALKA - 295 x 199 x 130 cm - BESTWAY - 53093
5.363 ден.7.150 ден.
5.363 ден.7.150 ден.
-25%
PERNICKA - 67006
128 ден.170 ден.
128 ден.170 ден.
-25%
GUMA - 51sm - 91004
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
BAZEN - 61x15cm - 51061
233 ден.310 ден.
233 ден.310 ден.
-25%
DUSEK - 177x63x16cm - 43040
825 ден.1.100 ден.
825 ден.1.100 ден.
-25%
DUSEK  - 188х71 cm - 43024
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN 81x81sm - 58636
1.943 ден.2.590 ден.
1.943 ден.2.590 ден.
-25%
SET ZA CISTENJE BAZEN - 58013
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
DUSEK - 188x71cm - 43014
825 ден.1.100 ден.
825 ден.1.100 ден.
-50%
RELAKSATOR - 3163
1.200 ден.2.400 ден.
1.200 ден.2.400 ден.
-25%
BAZEN - 122x25sm - 91079
938 ден.1.250 ден.
938 ден.1.250 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
SKEJBORD - 8972

SKEJBORD - 8972

650 ден.1.300 ден.
Шифра на производ: 8972
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
DIMENZII:55x14cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS