Најдобро продавани
Акција
-30%
GITARA - 11262
294 MKD420 MKD
294 MKD420 MKD
-30%
KOLA NA TURKANJE - 8894
945 MKD1.350 MKD
945 MKD1.350 MKD
-25%
122528 - VELOSIPED 27.5 RAPID BOGATA RED DISK
9.743 MKD12.990 MKD
9.743 MKD12.990 MKD
-30%
DZIP - 11305
98 MKD140 MKD
98 MKD140 MKD
-30%
DOMINO - 10793
175 MKD250 MKD
175 MKD250 MKD
-30%
KAMION SET - 11258
489 MKD699 MKD
489 MKD699 MKD
-30%
KOLI SET - 11254
279 MKD399 MKD
279 MKD399 MKD
-30%
KOLA - 11297
175 MKD250 MKD
175 MKD250 MKD
-30%
HEROI SET - 11264
385 MKD550 MKD
385 MKD550 MKD
-30%
KOLA NA DALECINSKI - 11255
559 MKD799 MKD
559 MKD799 MKD
-30%
KAMIONI - 11292
168 MKD240 MKD
168 MKD240 MKD
-30%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 8883
4.899 MKD6.999 MKD
4.899 MKD6.999 MKD
Најново
-30%
MOTOR SO POLNENJE + PRIKOLICA - 8984
10.360 MKD14.800 MKD
10.360 MKD14.800 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
-25%
VELOSIPED 20" - 8834
3.749 MKD4.999 MKD
3.749 MKD4.999 MKD
SKEJBORD - 8975

SKEJBORD - 8975

945 MKD1.350 MKD
Шифра на производ: 8975
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
DIMENZII:60x16cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS