Најдобро продавани
Акција
-25%
DUSEK - 183x94sm - 43248
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
DUSEK  - 190x105cm - 43187
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
GUMA - 84x71sm - 36128
263 ден.350 ден.
263 ден.350 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 91002
188 ден.250 ден.
188 ден.250 ден.
-25%
GUMA KROFRNA - 107cm - 36118
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
BAZEN - 170x53cm - 51048
2.168 ден.2.890 ден.
2.168 ден.2.890 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN 81x81sm - 58636
1.943 ден.2.590 ден.
1.943 ден.2.590 ден.
-25%
BAZEN - 122x25sm - 91079
938 ден.1.250 ден.
938 ден.1.250 ден.
-25%
GUMA - 61sm - 36014
120 ден.160 ден.
120 ден.160 ден.
-25%
NAOCARI - 21048
105 ден.140 ден.
105 ден.140 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN - 274x274sm - 58000
728 ден.970 ден.
728 ден.970 ден.
-25%
MUSKULI BESTWAY - 32005
109 ден.145 ден.
109 ден.145 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
SKEJBORD - 8976

SKEJBORD - 8976

499 ден.1.000 ден.
Шифра на производ: 8976
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
DIMENZII:70x20cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS