Најдобро продавани
Акција
-23%
Кола на туркање 8926 - Q
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-20%
Трицикл 5132
1.750 MKD2.200 MKD
1.750 MKD2.200 MKD
-28%
Автомобил со полнење 8043
5.800 MKD8.000 MKD
5.800 MKD8.000 MKD
-23%
Кола на туркање 8926 - М
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-23%
Трицикл 5115
2.299 MKD3.000 MKD
2.299 MKD3.000 MKD
-24%
Трицикл 5139
2.899 MKD3.800 MKD
2.899 MKD3.800 MKD
-10%
Велосипед 26" FERRARI 8066
15.299 MKD16.990 MKD
15.299 MKD16.990 MKD
-25%
Велосипед 26" 3148
8.500 MKD11.400 MKD
8.500 MKD11.400 MKD
-23%
Кола на туркање 8927
1.199 MKD1.550 MKD
1.199 MKD1.550 MKD
-23%
Автомобил со полнење 8034
4.899 MKD6.400 MKD
4.899 MKD6.400 MKD
Трицикл 8899
  • Трицикл 8899
  • Трицикл 8899
  • Трицикл 8899
  • Трицикл 8899

Трицикл 8899

5.500 MKD
Шифра на производ: 8899
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:
- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg.
- Седиштето ротира 360 степени со што се добива директен погледн кон родителот.
- Снабдена со сигурносна пластика и подлога за нозете.
- Удобна рачка за родителски контролаКош за багаж и ранче на рачката.
- Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува удобен и за поголеми деца.
- Ѕвонче на кормилото.
- Произведен од 100% безопасни материјали.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767 - 071 / 391-773
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2018. UKION SHOPS