Најдобро продавани
Акција
-32%
ТРИЦИКЛ - 5132
1.899 MKD2.800 MKD
1.899 MKD2.800 MKD
-27%
ТРИЦИКЛ - 3180
3.999 MKD5.500 MKD
3.999 MKD5.500 MKD
-22%
АВТОМОБИЛ СО ПОЛНЕЊЕ - 8812
4.699 MKD6.000 MKD
4.699 MKD6.000 MKD
-26%
ТРИЦИКЛ - 5139
2.799 MKD3.800 MKD
2.799 MKD3.800 MKD
-36%
ТРИЦИКЛ - 5125
1.899 MKD2.950 MKD
1.899 MKD2.950 MKD
-23%
АВТОМОБИЛ СО ПОЛНЕЊЕ - 8097
5.999 MKD7.800 MKD
5.999 MKD7.800 MKD
-31%
ВЕЛОСИПЕД 16" - 8038
2.499 MKD3.600 MKD
2.499 MKD3.600 MKD
-50%
Велосипед 20" FREESTYLE
3.999 MKD8.000 MKD
3.999 MKD8.000 MKD
-26%
VELOSIPED 20" JOYRIDE - 150011
2.799 MKD3.800 MKD
2.799 MKD3.800 MKD
-31%
VELOSIPED 12" 3103
1.999 MKD2.900 MKD
1.999 MKD2.900 MKD
-22%
Велосипед 26" 8063
6.999 MKD9.000 MKD
6.999 MKD9.000 MKD
ТРИЦИКЛ - 5132
  • ТРИЦИКЛ - 5132

ТРИЦИКЛ - 5132

1.899 MKD2.800 MKD
Шифра на производ: 5132
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS