Најдобро продавани
Акција
-25%
BAZEN 183sm - 51027
968 ден.1.290 ден.
968 ден.1.290 ден.
-44%
TRICIKL - 5139
2.599 ден.4.600 ден.
2.599 ден.4.600 ден.
-25%
SET ZA CISTENJE BAZEN - 58013
1.268 ден.1.690 ден.
1.268 ден.1.690 ден.
-25%
DUSEK  - 190x105cm - 43187
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
FILTER BESTWAY - 58012
240 ден.320 ден.
240 ден.320 ден.
-25%
GUMA 91sm -  BESTWAY - 36084
374 ден.499 ден.
374 ден.499 ден.
-25%
DUSEK - 177x63x16cm - 43040
825 ден.1.100 ден.
825 ден.1.100 ден.
-25%
PERNICKA - 67122
135 ден.180 ден.
135 ден.180 ден.
-25%
DUSEK 213x86 - 44020
524 ден.699 ден.
524 ден.699 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
BAZEN 102x25sm - 51104
645 ден.860 ден.
645 ден.860 ден.
-25%
PODLOGA ZA BAZEN 81x81sm - 58636
1.943 ден.2.590 ден.
1.943 ден.2.590 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
TROTINET - 5167

TROTINET - 5167

999 ден.1.700 ден.
Шифра на производ: 5167
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS