Акција
-25%
Џип со полнење - 8102
11.999 MKD15.999 MKD
11.999 MKD15.999 MKD
-21%
Велосипед 16" 3113
2.999 MKD3.800 MKD
2.999 MKD3.800 MKD
-50%
Велосипед 20" FREESTYLE
3.999 MKD7.999 MKD
3.999 MKD7.999 MKD
-33%
VELOSIPED 12" 3103
1.999 MKD2.999 MKD
1.999 MKD2.999 MKD
-40%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8939
11.999 MKD19.999 MKD
11.999 MKD19.999 MKD
-34%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8940
18.999 MKD28.999 MKD
18.999 MKD28.999 MKD
-17%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8938
3.990 MKD4.800 MKD
3.990 MKD4.800 MKD
-36%
Автомобил со полнење 8043
5.799 MKD8.999 MKD
5.799 MKD8.999 MKD
-27%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8937
3.990 MKD5.500 MKD
3.990 MKD5.500 MKD
Велосипед 16" 3113
  • Велосипед 16" 3113

Велосипед 16" 3113

2.999 MKD3.800 MKD
Шифра на производ: 3113
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-Три бои:сина.црвена и црна

-Две кочници.

-Браници.

-Помошни тркала.

-Алуминиумски бандаши.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS