Најдобро продавани
Акција
-25%
BAZEN 102sm - 51024
420 ден.560 ден.
420 ден.560 ден.
-25%
GUMA KROFRNA - 107cm - 36118
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
DUSEK 183x69 - 44033
428 ден.570 ден.
428 ден.570 ден.
-25%
GUMA - 115sm - BESTWAY - 36163
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-25%
BAZEN - 70x24sm - 51128
449 ден.599 ден.
449 ден.599 ден.
-25%
DUBAK GUMA - 69sm - 32096
390 ден.520 ден.
390 ден.520 ден.
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
-25%
DUSEK  - 190x105cm - 43187
863 ден.1.150 ден.
863 ден.1.150 ден.
-25%
DUSEK - 203х117cm - 41011
743 ден.990 ден.
743 ден.990 ден.
-41%
TROTINET - 5167
999 ден.1.700 ден.
999 ден.1.700 ден.
-50%
SKEJBORD - 8972
650 ден.1.300 ден.
650 ден.1.300 ден.
-25%
BAZEN - 170x53cm - 51048
2.168 ден.2.890 ден.
2.168 ден.2.890 ден.
Најново
-50%
TRICIKL - 3173
1.799 ден.3.600 ден.
1.799 ден.3.600 ден.
LULASHKA - 124120
5.490 ден.
5.490 ден.
LIZGALKA - 100939
4.990 ден.
4.990 ден.
LIZGALKA - 100958
3.600 ден.
3.600 ден.
VELOSIPED 20" - 8834

VELOSIPED 20" - 8834

5.899 ден.
Шифра на производ: 8834
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-DVE KOCNICI
-SISE ZA VODA
-METALEN RAM
-GOLEMINA NA TRKALA 20"
-NAMENET ZA VOZRAST 5-15 godini

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2022. UKION SHOPS