Акција
-50%
Велосипед 20" FREESTYLE
3.999 MKD7.999 MKD
3.999 MKD7.999 MKD
-21%
Велосипед 16" 3113
2.999 MKD3.800 MKD
2.999 MKD3.800 MKD
-40%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8939
11.999 MKD19.999 MKD
11.999 MKD19.999 MKD
-34%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8940
18.999 MKD28.999 MKD
18.999 MKD28.999 MKD
-17%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8938
3.990 MKD4.800 MKD
3.990 MKD4.800 MKD
-25%
Џип со полнење - 8102
11.999 MKD15.999 MKD
11.999 MKD15.999 MKD
-27%
ЕЛ.ТРОТИНЕТ - 8937
3.990 MKD5.500 MKD
3.990 MKD5.500 MKD
-33%
VELOSIPED 12" 3103
1.999 MKD2.999 MKD
1.999 MKD2.999 MKD
-36%
Автомобил со полнење 8043
5.799 MKD8.999 MKD
5.799 MKD8.999 MKD
Велосипед 24" 8058
  • Велосипед 24" 8058

Велосипед 24" 8058

7.990 MKD
Шифра на производ: 8058
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Велосипед 24" BI2004

-две бои : Розева и виолетова.

-две кочници.

-дупли алуминиумски бандаши.

-6 брзини 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS