Најдобро продавани
Акција
-31%
Велосипед 20" FREESTYLE
5.500 MKD7.999 MKD
5.500 MKD7.999 MKD
-20%
Велосипед 20" 3121
3.200 MKD4.000 MKD
3.200 MKD4.000 MKD
-19%
АВТОМОБИЛ СО ПОЛНЕЊЕ - 8811
6.500 MKD8.000 MKD
6.500 MKD8.000 MKD
-26%
Автомобил со полнење 8043
5.800 MKD7.800 MKD
5.800 MKD7.800 MKD
-20%
МОТОР СО ПОЛНЕЊЕ - 8813
3.999 MKD5.000 MKD
3.999 MKD5.000 MKD
-28%
VELOSIPED 20" MTB 18sp - 150007
4.200 MKD5.800 MKD
4.200 MKD5.800 MKD
-24%
VELOSIPED 12" KIDS - 150017
2.200 MKD2.900 MKD
2.200 MKD2.900 MKD
-17%
BAGER SO POLNENJE - 8128
4.999 MKD6.000 MKD
4.999 MKD6.000 MKD
-19%
Велосипед 26" 8064
7.999 MKD9.900 MKD
7.999 MKD9.900 MKD
VELOSIPED 26 RIDER POWER PORTOKALEV - 19213

VELOSIPED 26 RIDER POWER PORTOKALEV - 19213

7.499 MKD
Шифра на производ: 19213
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Golemina 26″
 • Br. Brzini 21
 • Brzizni Shimano
 • Menuvac Brz
 • Bandasi Dupli
 • Sediste Meko
 • Premium Gumi
 • V-brake Kocnici
 • Premium Volan
 • Aluminski Racki
 • Premium Potpirac

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

 • 046 254 389
 • 070 / 304-767
 • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2020. UKION SHOPS