Најдобро продавани
Акција
122529 - VELOSIPED 27.5 RAPID BOGATA YELLOW DISK

122529 - VELOSIPED 27.5 RAPID BOGATA YELLOW DISK

12.990 MKD
Шифра на производ: 122529
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Karakteristiki za 27.5 so disk+amortizer: 
Velosiped 27.5 Disk"
21 Brzini 
Shimano Menuvac
Dupli Alumisnki Bandashi
Disc Brake Kocnici
Preden Amortizer
Meko Sedishte
Namenet za vozrast +15 godini

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS