Најдобро продавани
Акција
-20%
MASA SO STOLCE
2.128 MKD2.660 MKD
2.128 MKD2.660 MKD
-20%
КОЛА СО ПЕДАЛИ
2.320 MKD2.900 MKD
2.320 MKD2.900 MKD
-20%
КАМИОН ГОЛЕМ
2.399 MKD2.999 MKD
2.399 MKD2.999 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 6ФТ - 13010
9.200 MKD11.500 MKD
9.200 MKD11.500 MKD
-20%
ЛУЛАШКА - 1
3.600 MKD4.500 MKD
3.600 MKD4.500 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 13ФТ - 13009
17.352 MKD21.690 MKD
17.352 MKD21.690 MKD
-20%
МАСА СО СТОЛЧЕ - 1
2.000 MKD2.500 MKD
2.000 MKD2.500 MKD
-20%
ТРАКТОР - 100450
3.200 MKD4.000 MKD
3.200 MKD4.000 MKD
-20%
ТРАКТОР СО ПЕДАЛА - 1
3.600 MKD4.500 MKD
3.600 MKD4.500 MKD
-20%
ТРАКТОР 3
3.432 MKD4.290 MKD
3.432 MKD4.290 MKD
-20%
КОЊЧЕ КЛАЦКАЛКА
2.000 MKD2.500 MKD
2.000 MKD2.500 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА - 7
6.240 MKD7.800 MKD
6.240 MKD7.800 MKD
10001 - MASA SO STOLCE

10001 - MASA SO STOLCE

1.760 MKD2.200 MKD
Шифра на производ: 10001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- маса со столче

- р масата: 56 х 59 х 39см

- стол: 55 х 33 х 26см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS