ЛИЗГАЛКИ ЗА ДЕЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ЛИЗГАЛКА ДИНО - 100519
Pilsan Mutlu Dino Kaydırak 06-198 Pilsan Mutlu Dino Kaydırak 06-198 ..
7.000 ден.
без ДДВ: 7.000 ден.
ЛИЗГАЛКА - 10097
Возраст 3 + Возраст * Макс. Носивост 35 кг. * Преклопен ергономски дизајн * Лесна инсталација * ..
7.800 ден.
без ДДВ: 7.800 ден.
ЛИЗГАЛКА - 10008
Возраст: 3+ години Димензии: Висина - 107 см Должина - 199,5 см Ширина - 76 см Должина на ли..
8.100 ден.
без ДДВ: 8.100 ден.

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2024. UKION SHOPS