ИГРИ ЗА ВО ДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
КУЌАРКА - 115772
Dimenzii: 156 x 135 x 104cm ..
8.700 ден.
без ДДВ: 8.700 ден.
КУЌАРКА - 123440
Dimenzii: 109 x 110 x 92cm ..
8.100 ден.
без ДДВ: 8.100 ден.
КУЌАРКА - 117695
Dimenzii: 151 x 74 x 75cm ..
6.690 ден.
без ДДВ: 6.690 ден.
КУЌАРКА - 100743
Dimenzii: 151 x 174 x  85cm ..
8.590 ден.
без ДДВ: 8.590 ден.
ШАТОР BESTWAY - 52007
Size: 1.02m x 76cm x 1.14m / 40" x 30" x 45" ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.499 ден.
ЛИЗГАЛКА ДИНО - 100519
Pilsan Mutlu Dino Kaydırak 06-198 Pilsan Mutlu Dino Kaydırak 06-198 ..
7.000 ден.
без ДДВ: 7.000 ден.
КЛАЦКАЛКА ДИНО ЗА ДЕЦА - 10011
Опис на производот:- Димензии: 140 х 40 х 58 см - Супер квалитетна турска пластика - Издржливост д..
6.500 ден.
без ДДВ: 6.500 ден.
KLACKALKA - 8893
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 60x38x30cm -MUZIKA ..
3.699 ден.
без ДДВ: 3.699 ден.
-56%
KLACKALKA - 8892
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 62x32x40cm -MUZIKA ..
1.599 ден.3.599 ден.
без ДДВ: 1.599 ден.
-56%
KLACKALKA - 8891
KARAKTERISTIKI: -DIMENZII : 65x35x50cm -MUZIKA ..
1.599 ден.3.600 ден.
без ДДВ: 1.599 ден.
ТРАКТОР СО ПЕДАЛИ - 100450
Димензии: 143x51x51cм ..
4.200 ден.
без ДДВ: 4.200 ден.
ЛИЗГАЛКА - 10097
Возраст 3 + Возраст * Макс. Носивост 35 кг. * Преклопен ергономски дизајн * Лесна инсталација * ..
7.800 ден.
без ДДВ: 7.800 ден.
ЛИЗГАЛКА - 10008
Возраст: 3+ години Димензии: Висина - 107 см Должина - 199,5 см Ширина - 76 см Должина на ли..
8.100 ден.
без ДДВ: 8.100 ден.

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2024. UKION SHOPS