Најдобро продавани
Акција
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159503
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159501
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159502
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159504
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
Најново
VELOSIPED 16" - 88819

VELOSIPED 16" - 88819

4.850 ден.
Шифра на производ: 88819
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

KARAKTERISTIKI:
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-DVE KOCNICI
-POMOSNI TRKALA
-METALEN RAM
-GOLEMINA NA TRKALA 16"
-NAMENET ZA VOZRAST 3-8 godini

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2024. UKION SHOPS