Најдобро продавани
Акција
DRIFT NA AKOMULATOR - 8126
  • DRIFT NA AKOMULATOR - 8126

DRIFT NA AKOMULATOR - 8126

15.800 MKD
Шифра на производ: 8126
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 
KARAKTERISTIKI:
-MAKSIMALNA BRZINA 20km/h
-SO EDNO POLNENJE MOZE DA SE POMINE 15 km
-MAKSIMALNA TEZINA 100kg
-SE POLNI 4 h
-KOGA SE POLNI DA NE SE UKLUCUVA.
-MOTOR 280W
-DA NE SE VOZI NA VLAZNA POVRSINA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS