Најдобро продавани
Акција
-20%
ТРАМБОЛИНА - 13ФТ - 13009
17.352 MKD21.690 MKD
17.352 MKD21.690 MKD
-20%
КУЌАРКА - 1
5.152 MKD6.440 MKD
5.152 MKD6.440 MKD
-20%
ТРАКТОР 4
3.136 MKD3.920 MKD
3.136 MKD3.920 MKD
-20%
КУЌАРКА - 3
4.799 MKD5.999 MKD
4.799 MKD5.999 MKD
-20%
ТРАКТОР 3
3.432 MKD4.290 MKD
3.432 MKD4.290 MKD
-20%
ТРАКТОР СО ПЕДАЛА - 1
3.600 MKD4.500 MKD
3.600 MKD4.500 MKD
-20%
КОЛА СО ПЕДАЛИ
2.320 MKD2.900 MKD
2.320 MKD2.900 MKD
-20%
ЛУЛАШКА - 1
3.600 MKD4.500 MKD
3.600 MKD4.500 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА - 7
6.240 MKD7.800 MKD
6.240 MKD7.800 MKD
-20%
ТРАКТОР 2
3.160 MKD3.950 MKD
3.160 MKD3.950 MKD
-20%
КУЌАРКА - 2
5.152 MKD6.440 MKD
5.152 MKD6.440 MKD
-20%
КЛАЦКАЛКА РИБА - 1
3.992 MKD4.990 MKD
3.992 MKD4.990 MKD
KOLICKA -  5172
  • KOLICKA -  5172

KOLICKA - 5172

2.400 MKD
Шифра на производ: 5172
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS