Најдобро продавани
Акција
ЛУЛАШКА - 1
  • ЛУЛАШКА - 1
  • ЛУЛАШКА - 1

ЛУЛАШКА - 1

4.500 MKD
Шифра на производ: 0-0-0
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Возраст на употреба 12+ месеци
Макс. носивост 100 кг
Систем за нишање на топчести лежишта
Можност за употреба на отворени и затворени места
Безбедносно заклучување и чувар на замав
Анти-лизгачки вшмукувачки чаши нозе
Може да се поправи на земја
Тестирано јаже
Лесно поставување
Забавно и безбедно
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS