Најдобро продавани
Акција
МАСА СО СТОЛЧЕ - 1
  • МАСА СО СТОЛЧЕ - 1
  • МАСА СО СТОЛЧЕ - 1

МАСА СО СТОЛЧЕ - 1

2.500 MKD
Шифра на производ: 1-1-1-1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Карактеристики:

Возраст: од 1,5 години.

Вклучени: маса и 2 столчиња.

Големина на табелата: 51 x 51 x 42 см.

Големина на стол: 30 x 32 x 53 см.

Максимален товар на столот: 150 кг.

Тежина: 2,5 кг.

Материјал: пластика.

Производител: Пилсан.

Земја на брендот: Турција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS