Најдобро продавани
Акција
-20%
ТРАКТОР СО ПЕДАЛА - 1
3.600 MKD4.500 MKD
3.600 MKD4.500 MKD
-20%
MASA SO STOLCE - 10001
1.760 MKD2.200 MKD
1.760 MKD2.200 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 6ФТ - 13010
9.200 MKD11.500 MKD
9.200 MKD11.500 MKD
-20%
MASA SO STOLCE
2.128 MKD2.660 MKD
2.128 MKD2.660 MKD
-20%
10001 - MASA SO STOLCE
1.760 MKD2.200 MKD
1.760 MKD2.200 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА - 10863
2.232 MKD2.790 MKD
2.232 MKD2.790 MKD
-20%
OGRADA - 100844
3.360 MKD4.200 MKD
3.360 MKD4.200 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА + ЛУЛАШКА
14.392 MKD17.990 MKD
14.392 MKD17.990 MKD
-20%
ТРАКТОР 3
3.432 MKD4.290 MKD
3.432 MKD4.290 MKD
-20%
КЛАЦКАЛКА - 2
3.920 MKD4.900 MKD
3.920 MKD4.900 MKD
-20%
ТРАКТОР - 100450
3.200 MKD4.000 MKD
3.200 MKD4.000 MKD
-20%
КЛАЦКАЛКА МАГАРЕ - 1
3.120 MKD3.900 MKD
3.120 MKD3.900 MKD
MOTOR SO POLNENJE - 8120
  • MOTOR SO POLNENJE - 8120

MOTOR SO POLNENJE - 8120

6.200 MKD
Шифра на производ: 8120
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-TRI BOI: BELA,CRVENA I PRTOKALEVA
-EDEN MOTOR
-EDEN AKOMULATORI 6V 7AH
-EDNA BRZINA
-MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 6 GODINI
-LED SVETLA
-MAKSIMALNA TEZINA 30KG

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS