Најдобро продавани
Акција
MOTOR SO POLNENJE - 8980
  • MOTOR SO POLNENJE - 8980
  • MOTOR SO POLNENJE - 8980

MOTOR SO POLNENJE - 8980

2.999 MKD
Шифра на производ: 8980
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
KARAKTERISTIKI:
-EDEN MOTOR
-EDEN AKUMULATOR 6V 4.5AH
-MUZIKA
-NAMENET ZA VOZRAST DO 5
-MAKSIMALNA NOSIVOST 25kg
-DVE BRZINI *NAPRED-NAZAD"
-DIMENZII:81x43x55cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS