Најдобро продавани
Акција
TRICIKL - 3612
  • TRICIKL - 3612
  • TRICIKL - 3612
  • TRICIKL - 3612
  • TRICIKL - 3612
  • TRICIKL - 3612

TRICIKL - 3612

899 MKD
Шифра на производ: 3612
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

тркалата се изработени од мека пластика.
димензии:60х35х40см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS