Најдобро продавани
Акција
ТРАМБОЛИНА - 13ФТ - 13009

ТРАМБОЛИНА - 13ФТ - 13009

21.690 MKD
Шифра на производ: 13009
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Trambolina 397 cm:

Podloga za skakanje otporna na UV zrake

Visina: 260 cm

Maksimalno opterecenje: 150kg

Materijal: PVC 14mm sundjerasta pena

Dimenzije paketa: 157x55x17cm = 29kg + Paket 2: 160x36x17cm = 30kg + Paket 3 110x40x10cm=14kg

Svaki set trambolina sadrzi zastitnu mrezu.

Trambolina je pravljena za Evropsko trziste sa svim sertifikatima

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS