Најдобро продавани
Акција
ТРАМБОЛИНА - 8ФТ - 13011

ТРАМБОЛИНА - 8ФТ - 13011

12.390 MKD
Шифра на производ: 13011
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Трамболина со скалички 8ft (244 cm)

Производот е погоден за сите дечиња што сакаат да се забавуваат и спортуваат.
Со скокањето се подобрува функцијата на белите дробови, расположението и општата физичка состојба.
Трамболината има дијаметар од 244 цм 8 ft, висина од површината до основата за скокање – 55 цм и висина на мрежата – 150 цм.
Комплетот вклучува заштитна мрежа и скала.
Цевките се поцинкувани и изработени од не’рѓосувачки челик.
Максимално оптоварување: 80 кг.
Федери: 42 парчиња. Поцинкуван челик.
Ногалки: 3 парчиња. Поцинкуван челик.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS