Најдобро продавани
Акција
TRICIKL - 8898

TRICIKL - 8898

4.900 MKD
Шифра на производ: 8898
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

- Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg
- Седиштето ротира 360 степени со што се добива директен поглед кон родителот.
- Снабдена со сигурносна пластика и подлога за нозете
- Удобна рачка за родителски контролаКош за багаж и ранче на рачката
- Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува удобен и за поголеми деца.
- Ѕвонче на кормилото
- Произведен од 100% безопасни материјали

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS