Најдобро продавани
Акција
TRICIKL - 8930

TRICIKL - 8930

1.600 MKD
Шифра на производ: 8930
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Трицикл ТR2016

-две бои: сина и жолта.

-свела на тркала.

-корпа.

-sвонче.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS