Најдобро продавани
Акција
122534 - VELOSIPED 28 RAPID LADY BLUE

122534 - VELOSIPED 28 RAPID LADY BLUE

12.490 MKD
Шифра на производ: 122534
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Karakteristiki 28" : 
Velosiped 28"
7 Brzini 
Shimano Menuvac
Dupli Alumisnki Bandashi
V-Brake Kocnici
Meko Sedishte
Predna Korpa
Namenet za vozrast +16 godini

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS