Најдобро продавани
Акција
-21%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9317
5.500 ден.6.999 ден.
5.500 ден.6.999 ден.
-32%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9325
9.400 ден.13.800 ден.
9.400 ден.13.800 ден.
-31%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9323
5.799 ден.8.400 ден.
5.799 ден.8.400 ден.
-22%
9313 -  AVTOMOBIL SO POLNENJE
5.999 ден.7.699 ден.
5.999 ден.7.699 ден.
-35%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9319
6.999 ден.10.800 ден.
6.999 ден.10.800 ден.
-30%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9324
7.999 ден.11.499 ден.
7.999 ден.11.499 ден.
-22%
9313 - AVTOMOBIL SO POLNENJE
5.999 ден.7.699 ден.
5.999 ден.7.699 ден.
-23%
POLICISKI AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9307
8.900 ден.11.500 ден.
8.900 ден.11.500 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159503
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-21%
MOTOR SO POLNENJE - 9321
3.699 ден.4.700 ден.
3.699 ден.4.700 ден.
-40%
VELOSIPED 29" MTB - 159501
11.999 ден.20.000 ден.
11.999 ден.20.000 ден.
-31%
9312 - BAGER SO POLNENJE
6.500 ден.9.400 ден.
6.500 ден.9.400 ден.
Најново
-34%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9314
6.500 ден.9.900 ден.
6.500 ден.9.900 ден.
-32%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9325
9.400 ден.13.800 ден.
9.400 ден.13.800 ден.
-21%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9317
5.500 ден.6.999 ден.
5.500 ден.6.999 ден.
-31%
AVTOMOBIL SO POLNENJE - 9315
5.200 ден.7.500 ден.
5.200 ден.7.500 ден.
9313 - AVTOMOBIL SO POLNENJE

9313 - AVTOMOBIL SO POLNENJE

5.999 ден.7.699 ден.
Шифра на производ: 9313
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

*dva motori
*dve baterii x6V 4AH
*opcija za lulanje
*dalecinsko
*muzika, svetla
*dimenzii:
100 x 55 x 45cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2024. UKION SHOPS