Најдобро продавани
Акција
10008 - ЛИЗГАЛКА
  • 10008 - ЛИЗГАЛКА
  • 10008 - ЛИЗГАЛКА

10008 - ЛИЗГАЛКА

7.000 MKD
Шифра на производ: 1-1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Возраст: 3+ години


Димензии: Висина - 107 см
Должина - 199,5 см
Ширина - 76 см
Должина на лизгалка - 155 см

Макс. Носечки капацитет: 35 кг.

Лесна инсталација
Забавна и безбедна

Скали за искачување
Внатрешна и надворешна употреба
Стилски изглед и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS