Најдобро продавани
Акција
ЛИЗГАЛКА - 7
  • ЛИЗГАЛКА - 7

ЛИЗГАЛКА - 7

7.800 MKD
Шифра на производ: 7-7
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Возраст 3 + Возраст
* Макс. Носивост 35 кг.
* Преклопен ергономски дизајн
* Лесна инсталација
* Зазема помалку простор кога е преклопена, лесна за повторно инсталирање
* Стилски изглед и ергономски дизајн
* Цврст и естетски дизајн
* Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

Продавница:
ул.Егејска бр.4 (ХАЛА ОТЕКС) Охрид

070 391 183

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS