Најдобро продавани
Акција
-20%
ЛИЗГАЛКА - 10863
2.232 MKD2.790 MKD
2.232 MKD2.790 MKD
-20%
ЛИЗГАЛКА - 7
6.240 MKD7.800 MKD
6.240 MKD7.800 MKD
-20%
КЛАЦКАЛКА - 2
3.920 MKD4.900 MKD
3.920 MKD4.900 MKD
-20%
MASA SO STOLCE
2.128 MKD2.660 MKD
2.128 MKD2.660 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 13ФТ - 13009
17.352 MKD21.690 MKD
17.352 MKD21.690 MKD
-20%
OGRADA - 100844
3.360 MKD4.200 MKD
3.360 MKD4.200 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 10ФТ - 13005
12.392 MKD15.490 MKD
12.392 MKD15.490 MKD
-20%
МАСА СО СТОЛЧЕ - 1
2.000 MKD2.500 MKD
2.000 MKD2.500 MKD
-20%
ТРАМБОЛИНА - 8ФТ - 13011
9.912 MKD12.390 MKD
9.912 MKD12.390 MKD
-20%
10001 - MASA SO STOLCE
1.760 MKD2.200 MKD
1.760 MKD2.200 MKD
-20%
10001 - MASA SO STOLCE
1.760 MKD2.200 MKD
1.760 MKD2.200 MKD
-20%
MASA SO STOLCE
2.128 MKD2.660 MKD
2.128 MKD2.660 MKD
TROTINET - 8944

TROTINET - 8944

800 MKD
Шифра на производ: 8944
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

-DIMENZII : 65x55x10sm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Наши продавници

ПРОДАВНИЦA 1: Моб.070 391 183
Понеделник - Сабота: 09:00 - 21:00
Улица:15 Kорпус ББ, Охрид (кај нептун)

ПРОДАВНИЦА 2: Моб 071 231 190
Понеделник-Сабота: 09:00-21:00
Недела: 09:00-17:00
Улица:Св.Климент Охридски (наспроти судот), Охрид

Контакт

  • 046 254 389
  • 070 / 304-767
  • info@biserimport.mk

Facebook

Biser Import © 2021. UKION SHOPS